Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Strony: [1]
1
Wyniki i statystyki / Odp: Wynik XX!V Kolejka
« dnia: Marzec 21, 2015, 07:52:35 »
Duże podziękowania dla Sławka który po raz kolejny wytrzymał nerwowo dużą porażkę na początku :) I chciałbym dodać że drużyna Mike może się tylko cieszyć że pod koniec w tych trudnych chwilach w których doszło do 41:35 był na meczu mały obserwator z IFF :) z tabletem który wydawał podobne dzwięki jak telefon Marcina W. :) (który czekał na telefon od wysokiej blondynki z dużymi ...)
Mecz piękny, dużo szybkich strzałów "technicznych" po obu stronach. Było też sporo podań po trójkącie a to coś co dopiero wchodzi u nas w modę :)
Raz jeszcze podziękowania dla International Floorball Federation (IFF) :)

2
Wyniki i statystyki / Odp: Wynik XX Kolejka:
« dnia: Luty 23, 2015, 12:12:53 »
Wynik idzie w swiat, znów chcę się upomnieć o wypisanie całej tabeli, dlaczego tylko początek jest wyświetlany, czyż reszta nie ma wpływu na sukces bądź porażkę tych z top 6? A już tak sie staram :) biegam 120minut :) i dalej mnie nie ma w tabeli :) Uważam, że trzeba się zastanowić nad karnym za przekroczenie noga linii przy powrocie do obrony. Jeśli gracz się od razu wycofa i nie ma z tego korzyści to nie powinniśmy robić z tego karnego. Czasami ułamek sekundy jesn noga na swojej połowie i jesli sie szybko wróci powinno nie być karnego. Co innego gdy ktos wejdzie nogą i przeszkodzi w grze albo zabierze piłke. Ja nie jestem ekspertem, poddaje tylko temat do dyskusji. Niech wypowiedzą się nasi prawnicy :)

3
Wyniki i statystyki / Odp: Wynik XV Kolejka:
« dnia: Grudzień 23, 2014, 00:21:21 »
I znów można by coś dodać :) Proponuje żeby każdy grał z telefonem i endomondo :) Na koniec zrobimy statystykę ile trzeba przebiec metrów żeby strzelić bramkę:) Tu będę miał szansę :) Czasami zdarza mi się dużo strzelić, natomiast jeśli chodzi o przebiegnięte metry to oszczędnie... boję się że zgubię wagę :)

,,Lepiej mądrze stać niż głupio biegać" Kazimierz Górski

P.S. Chciałbym jako jeden z administratorów, bardzo pochwalić Mike'a i Tomka za używanie polskich znaków na forum. To już niestety żadsza zaleta:) Widać panowie że ma dla Was znaczenie czy sie komuś robi ŁASKĘ czy LASKĘ :)

4
Wyniki i statystyki / Odp: Wynik IX Kolejka
« dnia: Listopad 03, 2014, 15:45:45 »
Wreszcie nie będę wybierał :) No Tomek jest niesamowity, na 35 bramek strzela 50. Szkoda ze nie uznane 15 :)

5
Wyniki i statystyki / Odp: Wynik VII Kolejka
« dnia: Październik 20, 2014, 13:43:14 »
Team of the match :) Ta sportowa złość, duch walki no i są efekty, gdybym ja jeszcze miał kondycję hmmm... to bym gry nie spowalniał :)

6
Wyniki i statystyki / Odp: Wyniki VI kolejka
« dnia: Październik 12, 2014, 15:39:36 »
No i proszę wg. nowego kodeksu karnego Tomek jest najmniej faulującym zawodnikiem. Myślę że ktoś kto wygra ranking najbardziej brutalny zawodnik będzie na nastepnej imprezie obracał na grillu kiełbaski ale bez narzędzi :) gołymi palcami :) skoro lubi na ostro :) Mike proszę o założenie tematu regulamin na głównej stronie forum i umieszczenie tam listy tych fauli które podchodzą pod odpoczynek przymusowy :) A ten wraparound to Mike chyba twoja firmówka :)

7
Imprezownia / Odp: Przesuniecie impreza!
« dnia: Październik 09, 2014, 11:24:39 »
Luzik:) dla mnie to żaden problem. To tylko kwestia kiedy głowa zacznie z powrotem mieć moc obliczeniową potrzebną do otwarcia kosza i wyrzucenia smieci :) Jest to mój wkład, tak jak zrobienie sałatki czy inne takie :) zrobionej przeze mnie sałatki nikt by pewnie nie jadł to chociaz posprzątam dobrze :) Ale wracając strasznie się cieszę że są takie imprezy. Impregnacja... integracja :) A aroniówka Tomaszu zacna.

8
« dnia: Październik 06, 2014, 14:52:22 »
hehehehe reczej! Kulturalna najebka w doborowym towarzystwie. Ja dopiero dziś (poniedziałek) mialem siłe sprzątać :) wczoraj była leniwa niedziela :) a ktoś kto wymyślił zmywarke jest moim idolem :)

9
« dnia: Wrzesień 22, 2014, 14:50:43 »
Ja uważam godzinę 19tą za OK. Jeśli ktoś chce mi pomóc w przygotowaniu to super.

10
Wyniki i statystyki / Wyniki
« dnia: Wrzesień 15, 2014, 15:42:43 »
NOWY SEZON JUŻ OTWARTE!!!

06/09-2014 - I kolejka

Team Mike - Team Mirek 33-39

Mirek wybiera Wojtek, Sławek i Marcin - Michael wybiera Tomek, Artur i Rysiek.

12/09-2014: II kolejka

Team Marcin - Team Wojtek 40-32

Marcin wybiera Michael, Artur i Mietek - Wojtek wybiera Tomek, Marcin W i Rysiek.

Mecz bardziej wyrównany niż wynik pokazuje. Około 10 minut przed koncem remis 32-32 ale kolejny 8 bramki dla ekipa Marcina.

"Man of the Match" decydowanie był Marcin, które - po 7 godzin spanie w samochodzie przed meczem, tylko okazjonalny przerwany przez hotdogi z Orlenu - pokazal niesamowite sila i chec do walki z swoim bratem! Za zwyczaj Marcin ma sile na 15-20 minut walki, ale wczoraj dal rady przez 120 minut. EPO? Amfa? Moze nowe, lepszy Marcin???