Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wyniki i statystyki / Sezon 2020/2021 1. Kolejka
« dnia: Wrzesień 21, 2020, 09:14:36 »
Wynik 18/09-2020:

Team Marcin I - Team Tomek 30-30

Marcin I wybiera Mike i Darek. Tomek wybiera Artur i Mietek.

Początki dla Tomki. 6-2 i 8-4 m. in. Potem już dobra chwila dla Marciny, które skoczyli nawet na +7. Jednak ostatecznie bardzo zasłuszony remis. jak na pierwsze mecz halowe od ponad pół roku, tempo było mocno podkręcony :-)

Bez fauli.

2
Wyniki i statystyki / STATUS SEZON 2019/2020
« dnia: Wrzesień 21, 2020, 09:11:37 »
LIGA HALOWA

Skończyliśmy najdziwniejszy sezon - do tej pory - hokejowy...

Normalna liga, czyli halowa końcowo wygrał Mike przed Darkiem. Były król parkietu, Artur, na trzeci miejsce na podium. Tytuł Jumbo tabeli, wrócił do Dobrzykowice :-D

1. Mike 11,17 (15Wygranych, 3Przegranych)
2. Darek 9,50 (8W, 8P)
3. Artur 9,41 (9W, 8P)
4. Sławek 9,29 (8W, 9P)
5. Tomek 9,15 (4W, 9P)
6. Mirek 9,13 (7W, 9P)
7. Marcin 8,17 (4W, 8P)

- warto zanotować że Mietek skończył na 10,33 (6W, 3P) ale przy 50% obeczność nie kwalifikował się do tabeli.

Ranking "brutalności" wygrali Tomek i Mietek, mając po dwa faule. Chociaż oba faule Tomka byłe bramkarskie sprawy :-)

LIGA BETONOWA

Skutkiem Covida rozegrano ""Liga betonowa". Do tabeli liczony 8 spotkań. A tabela zabił Sławek - Król Betonu - wygrając 7 z 8 spotkań. Tomek na drugim i Artur z kolejnym brązowym medalu.

1. Sławek 11,63 (7W, 1 P) <- rekord, jezeli chodzi o średnia punktowa po sezonie!
2. Tomek 9,50 (3W, 3P)
3. Artur 9,13 (3W, 5P)
4. Marcin I 9,00 (4W, 3P)
5. Mike 8,00 (4W, 4P)
6. Wusti 7,60 (0W, 5P)

I również brawa dla Antek (2P), Romek (1W), Tytus (1P), Kuba (1W) i Emil (2W) - które dołączyli do granie i pokazali że za pare lat będziemy mieli super wzmocnienia!!!

Dziękuje wszystkim za ten dziwne sezon :-)

3
Wyniki i statystyki / Liga Betonowa 2020 - 7. i 8. kolejka
« dnia: Lipiec 09, 2020, 12:06:22 »
Wynik 03/07/20:

Team Sławek 7 zwycięstw, Team Artur 6 zwycięstw, Team Marcin I 5 zwycięstw.

Sławek wybiera Mike i "Pakiet dziecięcy A" (Romek, Emil i Kuba). Artur wybiera Darek i Wusti. Marcin I wybiera Marcin II i Kid Pack B - Antek i Tytus.

Debiut Darka i Romka na betonie. bardzo interesujące mecz, i młodzież walczyli do końca, zamiast pękąc w połowe :-)

Wynik 08/07/20:

Team Sławek - Team Tomek 26-24

Sławek wybiera Mike, Marcin I i Krzysiek. Tommy wybiera Artur i Wusti.

Bardzo wyrównany mecz, Prowadzenie 17-14 dla Team Tomek był JEDYNY moment gdzie ktoś uciekł na +3. Debiut Krzysiek które bardzo fajne mecz grał! Jak tydzień temu środa był pierwszy hokejowy gdzie KOMARY nam przeszkadzali, to wczoraj był pierwszy mecz w historii kiedy gralismy w deszczu - nie licząc wtedy jak okna w szkole przeciekały 9-10 lat temu ;-)

W rankingu, król Betonu dalej Sławek. Imponujące 7 zwycięstw w 8 meczach!

Team Sławek - Team Artur 33-13

Sławek, Tomek, Marcin II vs Artur, Mike, Marcin I i Wusti.

Team Artur prowadził 2-0. Ale mineło 20 minut i nagle 12-3 dla Sławki. W defensywie Team Sławek mieli trzy dobre bramkarze i z przodu skuteczność 100%'owe. Chyba najlepszy mecz Wozniaka od wiele lat!

Beton IV: Team Sławek - Team Artur 27-23

Sławek, Tommy, Marty I vs Artur, Mike i Wusti.

4. raz w rzędzie, drużyna która wygrała, strzelił dokładnie 27 bramki.

Wynik 30/05-2020:

Beton V: Team Sławek - Team Artur 25-28

Sławek, Marcin III, Wusti i Antek vs Artur, Mike, Marcin I i Emil.

Pierwsza porażka "Król Betonu" - czyli Slavo. Chociaż jego syn - i wielkia nadzieja rodziny - strzelił 5-6 bramki, nie wystarczyło na piąty sukces na betonie. Do tego inne zawodników byli zbyt zmęczeni róznych walk z piątkowe wieczór i noc. W drugi drużyny debiutował Emil - strzelając 4 bramki, po zmiany kija :-) Brawo dla młodzieży!

Team Sławek - Team Artur 27-23

Sławek, Mike i Marcin I vs Artur, Tomek i Sebek.

Oprócz ten moment kiedy Team Sławek wyskoczył na +4, mecz był wyrównany - bo cały czas +4 albo +5 było. Trochę większe boisko dało chyba mniej chaotyczne gry na betonie. Co najmniej było czas celować do bramki :-)

Ranking bez większy zmian. Sławek wymiata, Mike dalej na szarym końcu :-)

Sławek, Artur i Marcin I vs Tommy, Mike, Seba i Marcin III

Kolejny wysoki zwycięstwa panowie Sławomir i Artur. Wymiatają na betonie :-)

Team Marcin III - Team Marcin I 29-22

Marcin III, Tomek, Sławek i Artur (od połowy) vs Marcin I, Mietek, Sebek i Mike.

Pierwszy w historii - dzieki Covid19 - hokej na swieżem powietrzu ;-) Nowe miejsce, nowe regulamin, płyn do dezinfekcji itd. ale nie było zle. Wręcz przeciwne ;-)

Tomek wybiera Sławek i Mirek. Mike wybiera Artur i Mietek

Team Tomek skończył seria zwycięstw Mike'a, które staneło na 9. 10 raz się nie udało, bo słuszne wygrane dla Team Tomek, które nawet prowadzili +8.

Wynik 13/12-2019:

Team Mike - Team Tomek 35-32

Mike wybiera Artur, Darek i Mietek. Tomek wybiera Sławek, Mirek i Marcin.

Wynik 20/12-2019:

Team Mike - Team Tomek 43-40

Tomek wybiera Sławek i Darek. Mike wybiera Artur i Mirek.

Ostatni hokej w dekadzie. Ostatni z ponad 300 meczy rozegrany od 2010 do 2019 (wyniki z 208 z nich mamy zarejestrowany :-) ).

Kolejny trzypunktowe zwycięstwa - trzeci w rzędu.

Wynik 10/01-2010:

Team Mike - Team Tomek 35-28

Tomek wybiera Sławek i Darek, Mike wybiera Artur i Marcin.

Fenomenalny bramkarstwo Artura i fakt że Marcin - o dziwo - miał siłe na całe mecz, dał jeden z wyższych zwycięstw w tym sezonie.

Wynik 17/01-2020:

Team Tomek - Team Mike 32-27

Tomek wybiera Artur, Darek i Marcin. Mike wybiera Sławek, Mirek i Mietek.

Team Mieli dosyć solidne prowadzenie - nawet +8 - ale w drugi godziny meczu siłe się skończyły, i Marcin i Darek wyglądali tak aby co każda minuta coraz więcej siłe i chęć do walki mielli. Słuszna wygrana dla ciężko pracujące Team Tomek.

Jeden faul dla Marcin za ręka w polu karny po strzale.

Team Mike - Team Darek 37-33

Darek wybiera Tomek i Marcin. Mike wybiera Sawek i Artur.

Bardzo wyrównany mecz, ale w końcówce już odjechali Team Mike.

Wynik 29/11/19:

Team Mike - Team Tomek 31-27

Tomek wybiera Artur, Mirek i Sebek. Mike wybiera Sławek, Darek i Mietek.

Kolejny wyrównany mecz, które chyba dla Team Mike wygrał Mietek - które dzisiaj bronił bardzo skuteczny (Mietek ma 4 zwycięstwa z 4 w tym sezonie).

Mecz całe czas pomiędzy +1 lub +2, oprócz końcówka gdzie Team Mike raz mieli +6.

9. zwycięstwa w rzędu dla Mike, i to nowe rekord. Wcześniej Artur w 17/18 i Mike w 09/10 i 14/15 mieli po 8 wygranych.

Jeden faul dla Sławka za "ręka". Faul które powinno "tylko" dać karne i "zółta kartka" ale Sławek sam sędziował i dał sobie czerwoną :-)

Team Mike - Team Mirek 41-32

Mike wybiera Sławek, Darek i Mietek. Mirek wybiera Artur i Marcin I.

Mirek zaskoczył i wybierał "2. wybór" i z tym skład 3-osobowe. Do długo ponad przerwy (19-16 dla Team Mirek) wyglądał to jako dobre pomysł. Ale przy 27-21 dla Team Mirek, siły się momentalny skończyły. Końcówka - ostatni 25 minut - Team Mike wygrali 20-5!!! I z tym ustalili wynik +9, w meczu które powinno się skończyć +2 albo +3...

6. Artur 6,50

PS! Tommy jest na 11,00 - ale niestety ma już "tylko" 57% obecność i odpada z wybieranie.

Do wieczora!

12
Wyniki i statystyki / Sezon 2019/2020 - 6. kolejka
« dnia: Listopad 14, 2019, 13:44:39 »
Wynik 08/11-2019:

Team Mike - Team Mirek 42-39

Mirek wybiera Sławek i Darek. Mike wybiera Artur i Marcin I.

Przedziwny mecz. pierwszy 70-80 minut KOMPLETNA dominacja z strony Team Mike. Bramki strzelili z kazdej pozycji i jeden ładniejszy niż drugi... prowadzenie był nawet PLUS 15!!! Ale od 31-16 nagle siły się skończyły - i szczęście. Team Mirek odrobili i z minuty do minuty coraz bliżej. Najbliżej przy -2 (38-40) ale jednak końcowo, mecz się skończył 42-39 dla Team Mike.

Jeden faul Artur za "bronienie na dupie" :-)

Wyniki i statystyki / Sezon 2019/2020 - 2. do 5. kolejka
« dnia: Październik 19, 2019, 12:23:50 »
Wynik 26/09/19: Team Mike - Team Marcin 37-29

Marcin wybiera Sławek, Artur i Sokoł00. Mike wybiera Tomek, Darek i Mirek.

Debiut Sokoł00, które bardzo ładny mecz zagrał!

Wynik 04/10/19: Team Mike - Team Darek 41-33

Darek wybiera Artur i Marcin. Mike wybiera Darek i Mirek.

Wynik 11/10/19: Team Mike - Team Mirek 36-36

Mirek wybiera Tomek i Sokoł00. Mike wybiera Sławek i Artur.

Bardzo ciekawey mecz. Mirki prowadzili +5 i minuta przed końcem prowadzili 35-34. Jednak bramki Mike i Artur ustalili wynik w meczu które raczej powinno się skończyć remisem...

Wynik 18/10/19: Team Mike - Team Mirek 28-20

Mirek wybiera Sławek, Artur i Krzysiek. Mike wybiera Tomek, Darek i Martin/Phillip - oni między sobą zmienili się jako "jeden zawodnik".

Ciekawe mecz, które - głównie dzięki fenomonalny bronienie Tomka - skończył się najniższym wynikiem w historii naszego rankingu.

Jeden faul dla Tomka, i pierwszy w tym sezonie, za niewłaściwie bramkarstwo!

Team Mietek - Team Mirek 26-23

Mietek wybiera Mike, Sławek i Marcin. Mirek wybiera Tomek, Darek i Jarek.

Do trzech razy sztuka.

Pierwszy piątek pojawił się ledwo 4 osoby. Drugi raz było już 6, ale Andrzej po 15 minut miał kontuzja i skończyło się "zabawa z materacem" ;-)

Ale tym razem nareście sezon rozpoczęty! Najmniejszy ilość bramki od początku naszego granie - po raz pierwszy mniej miż 50! Ale mecz był bardzo ciekawy i wyrównany. Team Mirek z wczesnym prowadzeniem 3-0, ale póżniej Mietki powoli odrobili straty i prowadziły do kónca. "Oficjalny" debiut Jarka, które strzelił sporo bramki. Tomek i Sławek skutecznie obronili i Darek miał bardzo dużo energia ten piątek!

Wojnów Floorball Club - Green Team Kraków 1-7

Mieliśmy chyba najsilniejsza grupa. Green Team przegrali finał z drużyną Winter Classic... czyli połówy nasza grupa to finaliści  :-\ Pierwszy mecz wygraliśmy dosyć łatwo, chociaż nikt z nas w ten sport za bardzo nie grał wcześniej  8) Potem spotkaliśmy dwie na prawde mocny drużyny. Z Nowym Targem mieliśmy szansy, ale niestety hokeiści z wschodu dobrze ustalony mieli celniki. Z Green Teamem już bardzo ciężko, ale honorowe bramka i sporo sytuacji na pocieszenie. Awansowaliśmy do 1/8 finały z 3. miejsce w grupie A!

1/8 finał:

Wojnów Floorball Club - Tygrysy Gostyń 7-1 (5-0, 2-1)

Pełna mobilizacja i dwie szybkie bramki w pierwszej połowie. Dopiero przy 6-0 daliśmy przeciwnik strzelić. Wzór!

1/4 finał:

Wojnów Floorball Club - Winter Classic II Nowy Targ 4-7 (0-3, 1-3, 3-1)

Kolejny mecz przeciw hokeiści z Nowego Targu. Niestety nie słyszeliśmy że są trzy tercje w tym meczu, i trochę zwolniliśmy pod koniec 2. tercja, bo mysleliśmy że i tak - przy 1-6 - już nie ma szans. Ale na początek niespodziewany 3. tercja, z nowu mobilizacja i szybko odrobiliśmy do 4-6... ale niestety za mało czasu i żegnaliśmy turnieju na miejsce 5-8.