Wyniki i statystyki / Sezon 2019/2020 - 7. kolejka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Listopad 22, 2019, 09:10:41 »
Wynik 15/11/19:

Team Mike - Team Mirek 41-32

Mike wybiera Sławek, Darek i Mietek. Mirek wybiera Artur i Marcin I.

Mirek zaskoczył i wybierał "2. wybór" i z tym skład 3-osobowe. Do długo ponad przerwy (19-16 dla Team Mirek) wyglądał to jako dobre pomysł. Ale przy 27-21 dla Team Mirek, siły się momentalny skończyły. Końcówka - ostatni 25 minut - Team Mike wygrali 20-5!!! I z tym ustalili wynik +9, w meczu które powinno się skończyć +2 albo +3...

6. Artur 6,50

PS! Tommy jest na 11,00 - ale niestety ma już "tylko" 57% obecność i odpada z wybieranie.

Do wieczora!
12
Wyniki i statystyki / Sezon 2019/2020 - 6. kolejka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Listopad 14, 2019, 13:44:39 »
Wynik 08/11-2019:

Team Mike - Team Mirek 42-39

Mirek wybiera Sławek i Darek. Mike wybiera Artur i Marcin I.

Przedziwny mecz. pierwszy 70-80 minut KOMPLETNA dominacja z strony Team Mike. Bramki strzelili z kazdej pozycji i jeden ładniejszy niż drugi... prowadzenie był nawet PLUS 15!!! Ale od 31-16 nagle siły się skończyły - i szczęście. Team Mirek odrobili i z minuty do minuty coraz bliżej. Najbliżej przy -2 (38-40) ale jednak końcowo, mecz się skończył 42-39 dla Team Mike.

Jeden faul Artur za "bronienie na dupie" :-)

Wyniki i statystyki / Sezon 2019/2020 - 2. do 5. kolejka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Październik 19, 2019, 12:23:50 »
Wynik 26/09/19: Team Mike - Team Marcin 37-29

Marcin wybiera Sławek, Artur i Sokoł00. Mike wybiera Tomek, Darek i Mirek.

Debiut Sokoł00, które bardzo ładny mecz zagrał!

Wynik 04/10/19: Team Mike - Team Darek 41-33

Darek wybiera Artur i Marcin. Mike wybiera Darek i Mirek.

Wynik 11/10/19: Team Mike - Team Mirek 36-36

Mirek wybiera Tomek i Sokoł00. Mike wybiera Sławek i Artur.

Bardzo ciekawey mecz. Mirki prowadzili +5 i minuta przed końcem prowadzili 35-34. Jednak bramki Mike i Artur ustalili wynik w meczu które raczej powinno się skończyć remisem...

Wynik 18/10/19: Team Mike - Team Mirek 28-20

Mirek wybiera Sławek, Artur i Krzysiek. Mike wybiera Tomek, Darek i Martin/Phillip - oni między sobą zmienili się jako "jeden zawodnik".

Ciekawe mecz, które - głównie dzięki fenomonalny bronienie Tomka - skończył się najniższym wynikiem w historii naszego rankingu.

Jeden faul dla Tomka, i pierwszy w tym sezonie, za niewłaściwie bramkarstwo!

Wyniki i statystyki / Sezon 2019/2020 - 1. kolejka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Wrzesień 23, 2019, 09:52:37 »
Team Mietek - Team Mirek 26-23

Mietek wybiera Mike, Sławek i Marcin. Mirek wybiera Tomek, Darek i Jarek.

Do trzech razy sztuka.

Pierwszy piątek pojawił się ledwo 4 osoby. Drugi raz było już 6, ale Andrzej po 15 minut miał kontuzja i skończyło się "zabawa z materacem" ;-)

Ale tym razem nareście sezon rozpoczęty! Najmniejszy ilość bramki od początku naszego granie - po raz pierwszy mniej miż 50! Ale mecz był bardzo ciekawy i wyrównany. Team Mirek z wczesnym prowadzeniem 3-0, ale póżniej Mietki powoli odrobili straty i prowadziły do kónca. "Oficjalny" debiut Jarka, które strzelił sporo bramki. Tomek i Sławek skutecznie obronili i Darek miał bardzo dużo energia ten piątek!

Wyniki i statystyki / Otwarty Mistrzostwa Polski w Street Hokej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Czerwiec 10, 2019, 10:03:32 »
Wyniki 09/06-2019:

Faza grupowa:

Wojnów Floorball Club - SI Squad 5-1
Wojnów Floorball Club - Winter Classic Nowy Targ 1-4
Wojnów Floorball Club - Green Team Kraków 1-7

Mieliśmy chyba najsilniejsza grupa. Green Team przegrali finał z drużyną Winter Classic... czyli połówy nasza grupa to finaliści  :-\ Pierwszy mecz wygraliśmy dosyć łatwo, chociaż nikt z nas w ten sport za bardzo nie grał wcześniej  8) Potem spotkaliśmy dwie na prawde mocny drużyny. Z Nowym Targem mieliśmy szansy, ale niestety hokeiści z wschodu dobrze ustalony mieli celniki. Z Green Teamem już bardzo ciężko, ale honorowe bramka i sporo sytuacji na pocieszenie. Awansowaliśmy do 1/8 finały z 3. miejsce w grupie A!

1/8 finał:

Wojnów Floorball Club - Tygrysy Gostyń 7-1 (5-0, 2-1)

Pełna mobilizacja i dwie szybkie bramki w pierwszej połowie. Dopiero przy 6-0 daliśmy przeciwnik strzelić. Wzór!

1/4 finał:

Wojnów Floorball Club - Winter Classic II Nowy Targ 4-7 (0-3, 1-3, 3-1)

Kolejny mecz przeciw hokeiści z Nowego Targu. Niestety nie słyszeliśmy że są trzy tercje w tym meczu, i trochę zwolniliśmy pod koniec 2. tercja, bo mysleliśmy że i tak - przy 1-6 - już nie ma szans. Ale na początek niespodziewany 3. tercja, z nowu mobilizacja i szybko odrobiliśmy do 4-6... ale niestety za mało czasu i żegnaliśmy turnieju na miejsce 5-8.

Wyniki i statystyki / Sezon 2018/2019 - kolejka 28, 29 i 30
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Maj 31, 2019, 10:56:50 »
Wynik 10/05-2019:

Team Mike - Team Tommy 37-34

Tomek wybiera Artur i Mirek. Mike wybiera Sławek, Darek i Mietek.

Bez fauli.

Wynik 17/05-2019:

Team Marcin - Team Mike 35-33

Marcin wybiera Sławek i Darek. Mike wybiera Artur, Mietek i Mirek.

Team Mike - Team marcin 40-34

Marcin wybiera Tomek, Darek i Mietek. Mike wybiera Artur i Mirek.

Wyrównany mecz - bardziej niż liczby pokazują. Pierwszy sukces dla Mirek od 15. lutego - brawo :-) Darek przegrywa mecz po imponujące seria 5 wygranych w rzędzie!

Ranking ogólny ciekawe. Prowadzenie Mike, ale od 2. lokaty do 5. jest ledwo 0,2 punkty. Pare gruby porazki dla lidera i prawie każdy ma szans tym roku :-)

Wyniki i statystyki / Sezon 2018/2019 - kolejka 25, 26 i 27
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Maj 09, 2019, 14:19:40 »
Wynik 05/04-2019:

Team Mike - Team Tomek 29-27

Mike wybiera Wojtek, Darek i Marcin. Tomek wybiera Sławek i Andrzej.

Bardzo szybki i bardzo wyrównany mecz. Więcej niź +4 nie było dla oba drużyn.

Wynik 26/04-2019:

Team Mike - Team Tomek 43-34

Tomek wybiera Sławek i Mirek. Mike wybiera Darek i Marcin.

Duża nieszpodzianka. Team Tomek na pewno faworyt, ale praktycznie całe mecz z plusem dla Team Mike. Nawet do +10 było. Mecz szybki i dosyć ostre - ale bez kontuzji :-)

Wynik 30/04-2019:

Team Mike - Team Marcin 39-36

Marcin wybiera Sławek, Artur i Mirek. Mike wybiera Tomek, Darek i Mietek.

Po mimo wyprowadzenie Team Mike przez większość meczu, walka było. Kilka razy Team Marcin doprowadził do -2, -1 i czuli zapach zwycięstwa. Ale jednak w końcówce już brakował siłe.

Wyniki i statystyki / Sezon 2018/2019 - kolejka 23 i 24
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Kwiecień 05, 2019, 08:47:35 »
Wynik 22/03/19:

Team Mike - Team Sławek 46-42
Sławek wybiera Wojtek, Mirek i Andrzej. Mike wybiera Artur i Mietek.

Wynik 29/03/19:

Team Tomek 12 zwycięstwa
Team Mike 7 zwycięsta
Team Sławek 4 zwycięstwa

Sławek wybiera Wojtek i Mietek, Tomek wybiera Artur i Andrzej, Mike wybiera Darek i Marcin.

Pierwszy 3-drużynowe spotkanie od wrzesień 2018 i dopiero trzeci raz od 2015!!! Od wynik 3-3-3 drużyna Tomka nie patrzyli w boczne lusterki. Prowadzili przez całe spotkanie. Tomek skutecznie bronił, Andrzej walczył i Artur miał dzień gdzie kij był dobrze ustawiony.

Jeden faul dla Mietka za - jako aktywne bramkarz - kładzenie się na podłodze ;-)