« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Styczeń 11, 2016, 11:19:37 »
Wynik 8/1-2016:

Team Mike - Team Tommy 43-37

Tommy wybiera Wojtek, Mike wybiera Sławek, Tommy wybiera Artur i Mike wybiera Marcin.

Bardzo wyrównany mecz. 2-2, 5-5, 12-12, 23-23 i tak dalej... nikt nie mógł robić przewaga większy niż trzy-cztery bramki. Oprócz w końcówce, kiedy Team Mike strzelili ostatnie 4 bramki w meczu i wygrali aż sześcioma - co najmniej o 4 bramki za dużo!

Wyniki i statystyki / Odp: Wynik Floorball Wrocław - Wojnów Floorball Club
« Ostatnia wiadomość wysłana przez artur dnia Styczeń 10, 2016, 21:25:49 »
Witajcie.
Sorry, że z pewnym opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale, poniżej podaję link, pod którym są nagrania i zdjęcia zrobione przez moją córę w czasie meczu z polibudą. Kupcie browar i miłych wrażeń.
Pozdrawiam.

93
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Grudzień 22, 2015, 09:23:22 »
Tak jest! ARTUR DAWAJ FILMIKI!!! :-)
94
Wyniki i statystyki / Wynik XIV Kolejka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Grudzień 22, 2015, 09:22:31 »
Wynik 18/12-2015:

Team Tommy - Team Mike 44-42

Tomek wybiera Artur, Mike wybiera Sławek, Tomek wybiera Marcin i Mike wybiera Marcin Wozi.

Od początku prowadzenie dla Team Tomek. I tak zostało do końca. Nieraz +5, +8 nawet +10. Pare raze Team Mike odrobili na +1 dla Tomki, ale bliżej nie było. Końcowo +2 dla Team Tomek.

8. Mietek

Do zobaczenia 8/1-2016! Happy Xmas i Nowy year!!!
95
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TomekR dnia Grudzień 21, 2015, 15:08:25 »
Sławek też wygrał jeden face-off i to chyba bardziej uczciwie  ;) niż ja.

Faktycznie, fajnie było grać, nawet jeśli dostaliśmy w d... Chyba także dlatego, że nie musieliśmy walczyć między sobą, ale z innymi  ;D

P.S.
Taktyka na stare nogi to wózki elektryczne ;)

P.S.2
Apel do Artura, niech jakoś wrzuci w sieć filmiki, jeśli coś się nagrało.
96
Wyniki i statystyki / Wynik Floorball Wrocław - Wojnów Floorball Club
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Grudzień 17, 2015, 23:50:17 »
Pierwszy oficjalny mecz za nami. Po jakis 15-20 lat granie między sobą w szkole na Wojnowie, dziś wieczorem spróbowaliśmy "cos nowego" ;-)

Floorball Wrocław - Wojnów Floorball Club 15-6 (4-1) (1-1) (1-1) (6-0) (2-2) (1-1)

15-6 Artur - strzał bramkarza

Przeciwnik strzelili 8 na płachta, na bramkarza 7.

Kluczowe problem dla WFC w ten historyczne mecz był... wiek. Średni wiek u nas okólo 40-41 (dzięki Wojtek że obniżyłeś ten średni trochę!) i u nich może 22... Umówmy się że byli od nas szybszy i lepszy ale i tak udało nam się grać mecz gdzie część naszych cele zostało osiągnięty. Strzeliliśmy 6 bramki - pare z nich bardzo ładny - i nie było jakis całkowite pogrom. Pamiętaj że ta drużyna rok temu grali w Polskiej Ekstraklasy! Patrząc na wynik przegraliśmy dwie "tercji" i aż 4 zremisowaliśmy. No i dzięki Tomka wygraliśmy 1 (!!!) z 22 face-off'ów :-)

Ja jestem dumny z postawy cała szóstka które się pojawił na meczu dzisiaj i mam nadzieje że następny raz będzie jeszcze lepiej i że razem ustalimy jakis taktyka która pasuje dla stare nogi ale waleczny sercy ;-)

Dzięki za mecz, był to wyjątkowe fajne czwartek!
97
Wyniki i statystyki / Odp: Wynik XIII Kolejka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Grudzień 14, 2015, 15:20:46 »
Dam znacz, ale raczej o 20:00 pod szkołą!
98
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TomekR dnia Grudzień 13, 2015, 18:28:41 »
btw
a jak na czwartek się umawiamy, na miejscu?
Gdzie dokładnie?
99
Wyniki i statystyki / Wynik XIII Kolejka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Grudzień 12, 2015, 16:33:20 »
Wynik 12/11-2015:

Team Mike - Team Marcin 44-32

Marcin wybiera Wojtek, Mike wybiera Sławek, Marcin wybiera Artur, Mike wybiera Wozi i Marcin wybiera Sebek.

Po trzy minuty 4-0 dla Team Marcin. Pięc minut pózniej 6-4 dla Team Mike. Potem 70-80 minut bardzo równe i ciekawe mecz. 6-6, 15-15, 22-22 i 28-28... Jednak końcówka już zdecydowanie dla Team Mike. Ostatni 15 minut skończył się wynikiem 16-4...

Wyniki i statystyki / Wynik XII Kolejka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mike dnia Grudzień 04, 2015, 22:23:01 »
Wynik 04/12-2015:

Team Mike - Team Tommy 32-39

Tommy wybiera Wojtek, Mike wybiera Artur, Tommy wybiera Marcin i Mike wybiera Mietek.

Początki dla Team Mike. 5-2, 8-3 i nawet 13-8, ale potem Tomki się obudzili i od 15-15 już przez godziny czasu mecz był albo remisem albo 1-2 bramki prowadzenie. Przy 25-25 już ostatni remis. Wyraznie brakowało siłe Team Mike i szybko robiło się 28-25, 31-25 i nawet 36-27 - które był najwyzsze róznica. Końcówka pare bramki przez Mike i +7 dla Tomki. Zasłużony zwyciestwo!

Pomimo tego że wisiały w powietrzy, bez fauli dzis ;-)

Ranking:

1. Mike 9,80
2. Tomek 9,55
3. MARCIN!!! 9,33 - módlmy się, żeby on nie był na ostatnim miejsce po raz 4. z rzędu!!! ;-)